úterý 3. března 2015

PRAHA_Míša Píša a artsemestr

skoro po roce jsme si daly výlet do Prahy, velký plány.
tyhle pražský dovolenky jsou pro nás něco jako barevný náplasti se zvířátkama. mluvíme o nich týden před a týden po, děláme si seznamy a nedodržujem je a tvoříme nový seznamy. chodíme pěšky jenom pro to, abysme chodily městem. baví nás neony(e), nápisy, značky, kostky, domy, nebe a řeka. a první večery.
bod číslo jedna byl letos αятsεмεsтя. hodně nás zabolelo, že jsme nemohly na první den (incl. koncert WWW), tak jsme si daly aspoň ten poslední (haha). pavlu bavily instalace na dvorku, protože tam rostla spousta mechu, barevnejch ručiček a v horním patře hrál někdo na klavír (to je vždycky dobře).
bajza nevěděla, co jí bavilo nejvíc, ale běhala úplně všude. Ateliér 304 Petra Babáka, supermédia a módní tvorba jsou vždycky srdíčko.
bod číslo dva byla verni v Domě u Zlatého prstenu kde až do 12. 4. vystavuje мιcнαℓ ∂яσzεη v rámci projektu Start Up (☞ klik). výstava se jmenuje End Down (punssss) a pokud budete mít cestu okolo Staromáku, jděte.
lemme just tellya, že tahle verni byla fajn. kombinace menšího výstavního prostoru a taky faktu, že se tam asi všichni víceméně znali, vytvořila hrozně hezkou komorní atmošku. Míšovy obrazy maj skvělou barevnost a líbí se nám ty trošku awkward polaroidově strnulý pózy (vlastně i vznikaj na základě fotek). taky jsme v nich nacházely spoustu prvků a maličkostí, se kterýma souzníme, takže to bylo o to příjemnější. navíc jsme k výstavě dostaly místo jednoduchý dvojstránky se slovem kurátora celej sešitek M. kresbiček a člověk měl pocit, že dostal real sešitek real obrázků, což se řadí mezi největší cennosti, žejo. takže ačkoliv jsme se ocitly v cizím městě mezi cizíma lidma, všechno bylo milý a přátelský. celá výstava byla uvedena videema, který najdete níže a který si všichni pusťte
☆ teď ☆
po verni následovala after aka ☾♬✌☯
všechno bylo nejokej.
haha, a taky jsme potkaly Martina Fryče. 
Žádné komentáře:

Okomentovat